Minden Oké - Veszprém megye új keresője

Mezőgazdasági gépszerelő

Amennyiben versenyképes jövedelemre vágysz és szereted a kihívást jelentő feladatokat, szeretnél egy biztos munkahelyet stabil háttérrel, lojális vagy és hosszú távon gondolkodsz, akkor itt a lehetőség, jelentkezz Hozzánk most Mezőgazdasági gépszerelő pozícióra! Fontos számunkra, hogy megfelelő affinitásod legyen a szakma iránt, így ennek megfelelően egy lelkes és fiatalos csapat tagja lehetsz. Találkozzunk a meghallgatáson!

Amennyiben versenyképes jövedelemre vágysz és szereted a kihívást jelentő feladatokat, szeretnél egy biztos munkahelyet stabil háttérrel, lojális vagy és hosszú távon gondolkodsz, akkor itt a lehetőség, jelentkezz Hozzánk most Mezőgazdasági gépszerelő pozícióra!

Fontos számunkra, hogy megfelelő affinitásod legyen a szakma iránt, így ennek megfelelően egy lelkes és fiatalos csapat tagja lehetsz. Találkozzunk a meghallgatáson!

FELADATOK:

  • munkagépek, traktorok, etető kocsik helyszíni szervizelése és javítása
  • az új gépek előírás szerinti beüzemelése
  • a munkához szükséges alkatrészek megrendelésének felvétele és továbbítása a beszerző kollégák felé
  • a munka precíz és pontos dokumentálása

ELVÁRÁSOK:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • magabiztos, önálló és precíz munkavégzés
  • középiskolai/szakmunkás gépszerelői, mezőgazdasági gépszerelői vagy autószerelői végzettség

ELŐNYÖK:

  • okos telefon profi kezelése, valamint az egyéb informatikai eszközök ismerete és kezelése
  • mezőgazdasági területen szerzett tapasztalat
  • önálló ügyfélkezelési és szerelői tapasztalat

Egyéb információ az állásról:

  • versenyképes fizetés és cafetéria
  • alkalmazotti jogviszony
  • teljes munkaidő
  • stabil munkahelyi háttér
  • munkaruházat a próbaidő leteltét követően
  • folyamatos munkavégzés egész évben
  • fiatalos munkahelyi légkör
  • folyamatos képzések
  • azonnali kezdési lehetőség

·          lelkes, innovatív és profi csapat része lehetsz, ahol még többet elsajátíthatsz a szakmáról.

·         mobiltelefont biztosítunk, a helyszínekre a cég szerviz autójával biztosítjuk az eljutást

A jelentkezéseket a hr@keszenlet.hu email címre várjuk fényképes önéletrajz és motivációs levél formájában.

Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő 8 óra
Iskolai végzettség
Szakiskola/szakmunkásképző, Szakközépiskola
Egyéb elvárások
  • “B” kategóriás Jogosítvány

Kapcsolat

Regisztrálok szakemberként

Amennyiben szeretne a SZAKEMBER ADATBÁZISUNKBA jelentkezni, kattintson az alábbi gombra és töltse ki az űrlapot!

Mit nyer, ha Ön is szerepel adatbázisunkban?

  1. Új, jobban fizető ügyfeleket szerezhetsz
  2. Más, közeli régiókból is megtalálnak
  3. Válogatni tudsz a megrendelők között
  4. Könnyen, gyorsan vehetik fel Veled a kapcsolatot
  5. Könnyebben találnak Rád
  6. Könnyen bemutathatod vállalkozásodat
  7. Meglepően kedvező áron kínáljuk mindezt
  8. Gyorsan megtérülő “befektetés”
  9. Híreid óriási tömegekhez juthatnak el
  10. Nem szükséges egész nap a telefonon ülnöd, hisz elég csak este megnézned, ki és honnan kért tőled ajánlatot, így napközben csak a munkáddal tudsz foglalkozni.
Egy regisztrációval
több tevékenységi kört
is megjelölhet!
Top