Műszakvezetői állás

KategóriaÁllás
TelepülésMalomsok

Pápa melletti nagylétszámú tejhasznú szarvasmarha telepre keresünk műszakvezetőt.

Iskolai végzettség: minimum középfokú szakmai képesítés, felsőfokú végzettség előnyt jelent

Feladatok: A telepi munkafolyamatok és protokollok folyamatos nyomon követése és ellenőrzése.  Aktív részvétel és érdemi munkavégzés a telepi munkafolyamatokban.

Elvárások: állattenyésztésben szerzett min. 5 év szakmai gyakorlat, gépjármű és B kategóriás vezetői engedély

Munkaidő beosztás: két munkanapot követő 2 nap pihenőidővel váltóműszakban munkajogviszony keretében

Munkabér: A környékben azonos tevékenységi körű munkahelyek között a legmagasabb jövedelmet biztosítjuk, továbbá a gépkocsi használati díját is térítjük

Ezen kívül, amit ajánlunk: természetközeli, szép környezetben, jó levegőn, csapatban történő munkavégzést, rugalmas, heti 15 nap elfoglaltság mellett kiemelkedő bért, értelmes munkavégzést, amelynek kézzelfogható eredménye van, presztízs értékű vezetői feladatot.

Jelentkezés írásban szakmai önéletrajz megküldésével az info@agromnia.hu címen, illetve telefonon a +36 20 382 0707 számon.

Hívja a hirdetőt!
Üzenetet küldök
Top