A Zsoodance Fest hangulatfelelőse Dukai Gábor

A Zsoodance Fest hangulatfelelőse @dukaigabor . Aki volt már a versenyünkön, az tudja, hogy Gábor az, aki 200%-on dumálja végig a 2 napot. Én már nagyon várom, hogy újra beszélhessen... nekünk, nektek!

Dukai Gábor a BRONSIS Tánciskola művészeti vezetője, okleveles táncoktató, számos hazai táncos esemény, rendezvény "házigazdája", hangja.  A Magyar TáncSport Szakszövetség edzői licencével rendelkezik.

A Magyar Divat- és Sporttánc Szövetség kitüntetett sporttáncosa. Többszörös országos bajnok volt egyéniben, duóban, csoportban valamint Európa bajnok 2. illetve Világbajnok 5.helyezéssel rendelkezik az International Dance Organization (IDO) szövetségben. Testvérével 2011-ben az IDO Budapest Hip Hop Open versenyen Világkupa címet szereztek duó kategóriában. Az Európa Bajnok PROJECT korábbi tagja. 2012-ben a Magyar Divat- És Sporttánc Szövetség Elnöksége kiemelkedő versenyzői pályafutásáért Versenyzői Nívódíjjal illetve táncpedagógusi munkájáért Táncpedagógusi Nívódíjjal jutalmazta. A győri ÚjRADÓ
Fesztivál táncos ágának szakmai vezetője.